DENÍČEK - Nález pejska

20. května 2007 v 15:35 | Peggy!!! |  *Majitelka blogu
Ahojky!
Už asi tušíte o čem tento článek bude, a asi i tušíte, že jsem byla nálezcem já
Pokud Vás to aspoň trošku zajímá, čtěte:
Dneska 20/05/2007 jsem šla s mojí kámoškou ke koním do ohrady. Ohradu máme celkem daleko: Musíme jít přes silnici a kolem kostela, za kostelem zahneme do prava a tam je ulička k bráně, která je uzamčená.
Když jsme zahnuly za kostelem, uviděly jsem tam nového psa tamějších Romských přistěhovalců. Bylo to štěně, myslím, že dogy (psi moc neznám =oD). Běhalo tam s jejich malinkatým jezevčíkem (něco takového) a když nás spatřilo, rozběhlo se k nám. Byly jsme celkem vyděšené, bály jsme se, že nás pokouše. Dělaly jsme jakoby nic, ale moc nám to nešlo =oD. U brány jsme si vzpomněly, že nemáme klíče. Normálně bychom se pro ně asi vrátily, ale přítomnost obou psů (s tím jezevčíkem máme neblahé zkušenosti, protože pěkně kouše) nás donutila prolézt škvírami v bráně. Bylo to děsné!!! Potom jsme dali "zápojky" do elektrického ohradníku vedle vchodu u toho výběhu. Když jsme se vracely, zase tam byla ta malá doga. Teď už jsme si jí nevšímaly, ale všimly jsme si, že za náma pořád jde. Nebyly jsme si jisté, jestli je těch Romů a nebo někoho jiného a tak jsme ho tedy nechaly a hrály jsme si, že je náš a pojmenovaly ho Berry. Bral nás jako paničky a nespustil nás z očí, vždycky šel chvilku vedle jedné a hned pak vedle druhé. Když jsem utíkaly, bežel s námi. Byl úžasnej, hrozně jsem si ho zamilovala. Přišli jsme to říct našim a oni nám řekli, ať jdeme na policii ve Zličíně(tam kde bydlíme). Policie sídlí v domově důchodců, kousínek od nás. Když jsme tam přišli, pan vrátný se mazlil s "naším"(kéž-by) pejskem a když mu dával napít, řekl, že policie tu zrovna není. Měly jsme zavolat policii na 156 (mobilem), ale ani jedné z nás se nechtělo ho nechávat policii. Zjistily jsme, že ho doma bijou a o to víc jsme ho nechtěli strčit policii, zvlášť když nám tolik věří (ten pes =oD). Berry se ochotně mazlil se všemi důchodci co se na něj přišli podívat, ale potom přišla paní s holí, protože nemohla pořádně chodit a Berry začal zlověstně vrčet a třást se. Rychle jsme ho chytly a paní s holí (která nepochopila že se jí bojí) jsme řekly, že už musíme jít. Uff! Doma jsme řekly, že nchcem na něj volat policajty a vysvětlily proč. Rodiče teda řekli (poté co se Berry válel na sluníčku a dostal vodu), ať jdeme na veterinu. Tak jsme šly. Veterina byla bohužel zavřená ;o(((. Šli jsme tedy tou samou cestou kde jsme ho našly a šly jsme až k domu Romů (jsem prostě debil, no). Najednou přišly holka (my jsme byly dál od jejich domu) a bylo vidět, že je to její pes. Jak jí Berry viděl, snažil se utéct, ale holka ho chytla a vzala klacek a pořádně ho tím praštila. Nemohly jsme se na to koukat a radši běžely rychle pryč. Po chvilce jsme slyšeli Berryho žalostné psí vytí a cikány (omlouvám se, ale musím to takhle říct), jak na něj řvou. Bylo nám jasné, co se tam děje. ;o(((
Bylo nám z nich úplně špatně. i teď si tu brečím do klávesnice jako prcek. Dneska tam půjdem ještě pro koně a pokud ho uvidíme a půjde za náma, už jim ho nedám!!!!!!!!!!!
Proč jsou někteří lidi tak krutí????
Go to fullsize image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Udělej "Click" ať vím, že jsi tu byl/a...

Click

Komentáře

1 Anna Anna | E-mail | Web | 21. května 2007 v 17:52 | Reagovat

Jsou vážně nechutní. Chudák pejsek.

2 horsík horsík | 21. září 2007 v 17:11 | Reagovat

jak můžou bejt tak bezohledný?!  chudáček Berry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama